آگهی استخدام

وزارت فرهنگ و جهاد فن آوری و اطلاعات از بین واجدین شرایط زیر طبق مصوبه شانزدهم جلسه ی شورای مدیریت و برنامه ریزی مورخ فلان روز با اجازه اصل 444 بند صد و بیست و یکم کمیسون قانون جامع بیکاران کل کشور و در راستای تحقق اهداف دویست ساله و سند چشم انداز قرون اخری و برنامه پنج ساله پانصدم و کلی اهداف دیگر به صورت تیکه پاره وقت و نیمه پیمانی استخدام غیر رسمی می نماید.

شرایط عمومی:

اعتقاد و التزام عملی به رهبر فرزانه و محبوب جمهوری اسلامی.

پایبندی به فرامین ولی امر مسلمین دو جهان! با شعار رهبر اگر حال کند - ما اهل بغداد نیستیم - آمریکا هیچ غلطی نتواند بخورد!.

اقرار و اعتراف! به کاردرست بودن مسولین جمهوری اسلامی و نداشتن عناد با نظام مقدس و گل و گلاب حاکم و اعتقاد به برپاشدن اسلام ناب محمدی.

گذشتن حداقل ده سال از پایان دوره خدمت سربازی آقایان با حداکثر سن 20 سال تمام

; مجرد بودن و نداشتن قصد ازدواج, حداکثر سن 17 سال تمام برای خانمها!.

نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه کیفری و غیر کیفری من جمله موارد زیر : عدم سابقه ایستادن و راه رفتن در خیابانهای پر رفت و آمد

, بخصوص مکانهایی که ممکن است چشمتان به نامحرم بیافتد - نداشتن سابقه متلک پراکنی به دختر همسایه - نپوشیدن لباس های بدن نما و مبتذل چه پسرانه چه دخترانه در طی دوران تحصیل - شرکت کردن در راهپیمایی های جهانی روز دفاع از حق مسلم فلسطین - و مهم تر از همه نداشتن سابقه هر گونه ارتباط با جنس مخالف چه محرم چه نامحرم ایضا چه مشروع چه غیر مشروع حتی بعد از ازدواج!.

توضیح : آندسته از خانمهایی که تن صدایشان لرزه به اندام آدم بیاندازد و یا با این جمله آشنا باشند " آقای رییس پاشو صبح شده الان کارمندا میان " و یا جزو کسانی باشند که بینی و صورت و فکشان را جراحی زیبایی کردند و عادت دارند هر روز به مقدار نیم کیلو مواد آرایشی بر روی خودشان خالی نمایند و بوی ادکلن خارجیشان تمام اداره را پر کند از اولویت جدی برخوردارند.

شرایط اختصاصی :

دارا بودن مدرک فوق لیسانس و یا دکترای روانشناسی --- عنوان شغلی : شکنجه گر روانی وزارت اطلاعات.

داشتن مدرک مهندسی نرم افزار گرایش امنیت شبکه --- عنوان شغلی : سانسورچی اداره فیلترینگ اینترنت.

دارا بودن مدرک فوق تخصص بیماریهای قلبی و عروقی --- عنوان شغلی : خلاص کننده نامحسوس محکومین به اعدام.

داشتن درجه تافل و آی التس یا معادل در زبان انگیلیسی --- عنوان شغلی : افسر ارشد سپاه جهت جاسوسی در خارجه.

دارا بودن مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی - ویژه خانمها --- عنوان شغلی : منشی مخصوص پاسخگویی به مراجعات با حفظ سمت شارژر آقای رییس و مسول جذب مشتری.

توضیحات :

کلیه داوطلبان اعم از زن و مرد و پیر و کودک و جوان مدارک خود را به انضمام رسید پرداخت نقدی به شماره حساب فلان بانک ملی شعبه همانجا بنام انجمن حمایت از بیماران سرطانی و آوارگان عراقی و افغانی به مبلغ پانصد هزار تومان حداکثر تا نیم ساعت پس از درج این آگهی به نشانی مربوطه ارسال نمایند.

بدیهی است به برگه مدارکی که از پشت آنها نشود به عنوان کاغذ یادداشت استفاده کرد و یا بعد از تاریخ مقرر وصول شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مبلغ ریخته شده به هیچ عنوان برگردانده نمی شود.

خانواده های مفقودین - سپاهین - معتادین - بالای ده فروند بچه - چادری - پیرهن رو شلوار - و... از اولویت ویژه برخوردارند.

وزارت فوق در رد و یا قبولی تمامی داوطلبین مختار است و احدالناسی حق اعتراض و دخالت در امور گزینشی را نخواهد داشت.

سایه مقام معظم رهبری مستدام

1485/11/22

/ 5 نظر / 15 بازدید
سلمی

سلام. ممنون که سر زده بودين...آره بی ربط بود اما کاملا عمدی! دعا می کنم هيچوقت به اون روزی نيافتين که بخواين بی ربط باشين!!!!!!!

سلمی

راستی چند نوشته تون رو که خوندم به نظرم اومد معتقدِ منتقد هستين! خوشبختم!

محسن

قوربون دهنت.

کسخل مشنگ