اصلاحیه

بدینوسیله از بکار بردن کلمات رکیک و مستهجن در دو پست قبلی که باعث تحریک عمومی و خدشه دار شدن اخلاق حرفه ای و جریحه دار شدن روح امت خدا جوی و شهیدپرور و همچنین باعث دردگرفتن قلب قبله عالم رهبر فرزانه و ولی امر مسلمین دو جهان شد صمیمانه اظهار ندامت و شرمساری و ...خوردن نموده از باری تعالی تقاضای عفو و از شما مخاطبان شریف التماس دعای مبرم دارم! 

در ضمن در ارتباط با مطلب تخریب نماد میدان ضد مشهد (دو پست قبل) عضو شورای این شهر در پاسخ به انتقادات گسترده هدف از انجام این کار را بهسازی نمای حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) برای مسافرین و زائرینی که از پایانه مسافربری به سمت حرم مشرف میشوند و ... اعلام کرده است . 

نظر به داشتن اخلاق حرفه ای و رعایت موازین مطبوعاتی باید به فرموده ی ایشان اشارتی میکردیم ... و نیز میپذیریم نماد میدان که هیچ! جان و مال و شهر و دیارمان فدای غبار دوش زائر آقاست.

اما چرا حالا بعد از 27 سال یهو به چنین نتیجه ای رسیدند و چطور داربست های عظیم تبلیغاتی و مناسبتی در خیابان های منتهی به حرم مجوز نصب میگیرند و اصلا چه کسانی تایید کردند که آن سازه مزاحم دیدن شدن گنبد و گلدسته های عظیم حرم بود و شبهات دیگری نظیر این باشد به قضاوت مخاطب!

 *** *** ***

   یه چیزایی گفته بودم راجع به اون ماشینی که گوشه سپرم بهش گیر کرد و چون راننده اش اونجا نبود براش یادداشت گذاشتم که بیا این شماره تلفنم اگه لازمه زنگ بزن تا خسارتتو بدم! ...

    اونوقت اونم یه کاری کرد که باز روی من کم شد. فرداش تماس گرفت و گفت "فدای سرت! اگه آتیشش هم میزدی اشکال نداشت. مملکت ما با داشتن افراد درستکاری مثل شما آباد میشه..."

 اینکه من چقدر از خودم و خودش خوشم اومد و از کار قشنگی که هر دومون کردیم به وجد اومده بودم به کنار! مقصود از تعریف کردن این قضیه تولید حسی بود  که من هم درکش کردم! لذت درستکار بودن. شما هم تجربه کنید... به امتحانش می ارزه !

 

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهشيد

حالا درست کار يا غلط کارشو نميدونم ولی تجربه ميکنيمممممممممممممممممممممممممممممممممم

مهشيد

من که اين روزا بد جوری از رانندگی نا ميد شدم از بس که خاموش ميکنم. ماشين ددی منو ميبينه استارتش به درد مياد رو همين حساب هيچ وقت اتفاق نمی افته سپرم گير کنه و اينا . به نظرت پس چه جوری درستکاری رو تجربه کنم ؟ بی ماشين که نميشه

Mor

test:-)

مهشيد

ما همچنان منتظريما. بسی از خجالت ما در آييد ديگر

مهشيد

با پارتی بازی گرفتيم. وگرنه به بچه ی ۵ ساله که گواهينامه نميدن. هيکلم مثل ۳۰ ساله ها بود گول خوردن دادن.

مهسا

من يه پروژه تحقيقاتی دارم در مورد اخلاق حرفه ای ! می بينم که شما هم حسابی زدی توی کار اخلاق حرفه ای ! منبعی ؟ ماخذی ؟ چيزی سراغ داری !؟

سروش

ممنون از لطف شما شاد باشيد