اینجا ایران است

 

صدای ما را دقیقا از درون ایران می شنوید!

 

امروز سه شنبه هجدهم دیماه سال یک هزار و سیصد و هشتاد و شش هجری شمسی، مصادف با بیست و هشتم ذیحجه هزار و چهارصد و بیست و هشت هجری قمری و برابر با هشتم ژانویه سال دو هزار و هشت میلادی است!

به علت افت فشار در شبکه گازرسانی استان خراسان رضوی، گاز بیش از سی هزار مشترک شهرستان های کاشمر، تایباد، خواف و برداسکن قطع شده است! اینجا ایران است، جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت ادامه یافتن انتفاضه فلسطین تاکید و نشست اخیر سران کشورهای همسایه رژیم صهیونیستی برای برقراری صلح را محکوم کرد! مردم روستاهای استان های مرزی، به علت نبود سوخت از سرمای شدید رنج می برند.

اینجا ایران، صدای ما را از درون سینه های فریاد نهفته می شنوید! استاندار خراسان رضوی نیمه شب گذشته در تماس تلفنی از مسولین شرکت گاز استان خواست تا انشعاب استانداری و سایر دستگاه های دولتی استان را موقتا قطع نمایند تا از محل صرفه جویی حاصله گاز مورد نیاز برای جبران افت فشار شبکه گاز رسانی شهرستانهای استان تامین شود!

اینجا ایران است! کانتینرهای حامل نفت راهی افغانستان شدند! شهر مشهد، شب گذشته در سرمای منفی بیست و هفت درجه به خود لرزید! شهر مشهد هزاران کودک خیابانی دارد. رییس جمهور برای هفتمین بار با هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا دیدار و گفت و گو نمود. رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد!

اینجا ایران است، به علت آنچه برودت هوا ذکر می شود، تمامی مراکز آموزشی و ادارات دولتی به غیر از بانکها و مراکز بهداشتی درمانی تا دو روز تعطیل خواهد بود! شرکت ملی گاز ایران در اعلامیه ای از مردم شریف کشور خواست تا با صرفه جویی در مصرف گاز برای رفع مشکلات پیش آمده به مسولین یاری رسانند!

ایران دومین دارنده مخازن گاز طبیعی و چهارمین دارنده منابع نفت جهان است. اینجا ایران است، صدای ما را از پس جمهوری اسلامی می شنوید!

 

 

پ.ن1: در آستانه سالروز فرار شاه خائن، همگی برای طول عمر و توفیقات مقام معظم رهبری دعا کنیم!

پ.ن2: من هنوز می نویسم.

 

 

/ 44 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترنم

مطمئنم تو اگر توقفی کنی و خودت را بيشتر باور کنی نظير نداری از وبلاگت ميشه فهميد به خاطر شما تصميم گرفتم چيزی بنويسم تا نگی .............

فرهاد

اول با کمی تاخير تولد وبلاگت مبارک... اميدوارم سستی مرا در ابراز اين تبريک ببخشی ... صدساله شويد استاد! .... درباره مشکلات اخير هم زيبا نوشته ايد ... کامل و بی نقص و البته متاثرکننده!

lost-destiny

به راستی رفت! می خواستم مرهم را سکوت برگزينم-------! برای چه؟! لحظه های از دست رفته و يا از دست داده؟! کاش هيچ وقت نيامده بود! واژگانت مرا به سکون وا داشت! واژگانت انرژی از من می تازد! چه خاک غريبی است اين برگه دفتر و چه خارهای غريب تری اين حرکت قلم! نمی توانم! ديگر نتوانم----------! يک زمان هوايش بودم، يک زمان بودم، يک زمان ديده شدم. يک زمان يک زمان بودم. زمانه بودم! آری! او ديگر نيست! رفت! پرش دادم و رفت! رفت! چه بگويم که رفتنش مرا خلاء وار تهی ساخت. چه بگويم که حرف های يواشکی را من زدم، او نشنيد! آينه را شکسته شد، من شکسته شدم. تکه های شکسته ام فاصله شد! من فاصله شدم. من حريف خودم نيستم. من طاقت فاصله ام را ندارم. من فراغ خسته ای هستم. شدم! باقی مانده ام! من می ترسم. من حتی ديگر رويايش را هم نمی بينم. من ديگر رد پا نيستم. چه شد؟! قلبش متاثر گشته از فراغت؟! نه! ای کاش! هرگز! شايد! اما نه! نگشته!

مهدی

دومين ذخائر گاز رو داشته باشی و اونوقت... بی خيال داش مهدی. ما همه چيزمون به همه چيزمون مياد!!!

محرم

کرسی تان گرم بادا! آدم خدا داشته باشه و از بشر توقع کمک کنه؟

صلیب نقره ای

اي ماه خون، بار ديگر از راه ميرسي و با نسيم گرم كربلايي، قصه آلاله هاي سرخ را به گوش جان مي رساني. دوباره سكوت تاريخ را در هم مي شكني و بغض ناله را از تنگناي حنجره ها آزاد مي كني. بار ديگر از راه ميرسي و برف سكوت را با آفتاب عشقي كه بر آسمان سينه داري، آب مي نمايي و آن را به اقيانوس خروشان فرياد مي رساني! اي ماه خدا! قدومت .كل يوم عاشورا و كل ارض كربلا. .....فرااارسیدن ماه محرم تسلیت عرض میکنم ...التماس دعا

lost-destiny

take your time