اطلاعيه

با عرض سلام به ملت همیشه در صحنه و پشت صحنه و شهید پرورش دهنده ایران. پیشاپیش دهه مبارکه فجر ( خواهشمندیم قبل از بیان هر گونه فحش خواهر و مادر یک لیوان آب سرد میل نموده تا بر عصبانیت خویش فائق آیید ) را بر همه ضد انقلابیون عزیز تهنیت عرض مینماییم . اینجانبان نویسندگان فخیم و فهیم و روشنک الفکر این فراکاغذ ( معادل فارسی کلمه منحوس وبلاگ ) که تعدادمان مجموعا به جمعیتی بالغ بر یک نفر می رسد ویرگول رسما خارج شدن خود را از حکومت (همان رژیم استبدادی خودمان را میگوییم) با صراحتی مثال زدنی اعلان داشته و برچسب زیبای ضد اقلاب را با جان و دل خریده و عناد و عنان خود را با این جمهوری (مایه بدبختی) اسلامی (جان عمه شان) ایرانی ابراز می داریم.

 

هم اکنون نیازمند یاری سبز دستان گرمتان هستیم : شماره حساب 22222 بانک ملی ایران شعبه اسکان !

 

           لازم به تذکر است در صورت تمایل به همکاری با ستاد براندازی نظام شیانه روزی ما می توانید الطاف و نظرات و پیشنهادات و خدای ناکرده فحاشی های گرانقدر خود را با ایمیل حقیر و یا در قسمت کامنتینگ مطرح نمایید تا در اسرع وقت (بین سه الی چهار ماه) پاسخ مربوطه به سمع و نظر رسانده شود. ( البته مطالب بالای 18 سال را فقط در گوشی میشنویم – با تشکر از همیاری شما لطفا گوشمان ما را لیس نزنید )

 

گروه سیاسی انتحاری فورغون

 

/ 7 نظر / 13 بازدید
مهشید

يعنی ميگی باور کنم که اولمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

مهشید

يعنی ميگی باور کنم تو بالاخره از خر شيطون پريدی پايينو لينجا رو آپ کردی !آره!(:دی)بابا دمت گرم .ای ول .کلی ذوق مرگيدمممممممممممممم

مهشید

بابا قالب .مبارکه آقاااااااااااااااااااااااااا.

مهشید

من پولارو جمع ميکنم .اين خوب بيد پول توش بيد (:دی)

مهسا

آخ يادم نبود دعوتت کنم بيای فرودگاه استقبالم ! آخه پسر با معرفت من تو رو از کجا بايد بشناسم ! حالت خوش نيستا !

آسیه

با سلام شماره حساب ميدم هرچی جمع کردی نصف نصف .......... دودره نکنی ها.............. به اميد ديدار و در پناه حق

تارا

اگه افتخار بدين آپم