چند پی نوشت

پی نوشت یکم : وقتی طبق معمول در صفحه نیازمندی های روزنامه خراسان بدنبال شغل (دوم) می گشتم همی، چشمم به تذکری اوفتاد که گفته بود: جایگیری آگهی ها در صفحه توسط کامپیوتر و تصادفی است و آگهی شما ممکن است در هر کجای صفحه قرار گیرد... یادم آمد که عرض کنم از وقتی این نسخه جدید پرشین بلاگ را نصب نمودیم، چینش لینک بلاگ های دوستان که به ترتیب حروف الفبا بود کلهم اجمعین بهم ریخته و معلوم نیست بر چه اساسی مرتب شده اند. همچنین بنده علیرغم بسی سعی و کوشش نتوانستم جای ملت را به خود برگردانم! لیک مستحضر باشید که نحوه چینش لینک دوستان کاملا بی پایه و اساس و بدون هیچ اولویتی صورت پذیرفته است. علی هذا همه عزیز اند و محترم، و هیچ یک از شما بر دیگری افضل نیست مگر به فضونی تقوا...  اوهوم!

پی نوشت دوم: جمله خطیری در پست قبل امری غیر واقعی را در نظر بعضی ملت متشبه می نمود که به سبب جلوگیری از بروز سوء تفاهمات بیشتر، بکل حذف گردید! علاقه مندان برای توضیحات بیشتر به کامنت های همان پست مراجعه کنند!

پی نوشت سوم: امشب فیلم زن دوم رو دیدم! هــا؟؟؟... آها بله، ربطش اینجاست که چون جوّ وجدان درونی ام، بنده رو ملزم به خریداری بلیط سینمای مربوطه کرده بود و نگذاشت تا مثل دفعات گذشته از ارایه کارت کذایی به جای خرید بلیط استفاده کنم، لازم دیدم این مطلب رو محض اطلاع عموم و جهت ریا در اینجا اعلام نُمایم! ضمن اینکه فیلم خوبی هم بود، از دستش ندهید. ضمنا به اطلاع می رساند بنده دارم مثل اسب از تعطیلاتم لذت می برم و همچنین این سریال آقای شصت چی را با کمال میل پیگیری کرده و هنگام تماشا مثل انسانهای بی فرهنگ خنده های بلند بلند سر می دهم! جای همگی خالی !!!

پی نوشت چهارم: آدمی زاد گاهی یک کارهایی می کند که نباید بکند! خب آدمی زاد است دیگر...

پی نوشت پنجم : آقا یه سوال! وقتی ساعت دو و سی و یک دقیقه بامداد گرسنه تان شده باشد و تنها مقادیری نان خشک و نوشابه در منزل موجود باشد، آنگاه، آیا می بایست مثل ضعفا و فقرا و ایتام (به قول آن مردک که فکر می کند رییس جمهور شده مثل دهک های پایین جامعه!) نشست و آن نان خشک و نوشابه را با لذت تمام تناول کرد یا به شکم مبارک دشنام فرستاد و او را تا صبح دعوت به بردباری نمود!؟ هــا ؟

آخر پی نوشت : بالاخره با همین دست های خودم می کشمت، قسم می خورم !!... حتی اگه با صدای دستام مامانم از خواب بیدار بشه، بازم به محض اینکه بین هر دو دستم قرار بگیری چنان محکم کف دست هامو به هم می زنم که مچاله بشی... پشه ی بی فرهنگ بی ادب !!! 

 

/ 13 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
lost-destiny

در این شکی نیست که ما اول شدیم! یک! دوم اینکه مردم از خنده از دست این کامنت هایی که برام نوشتی! سه دجاوو که نوشتی درست بود! چهار! کلا منظورم از سیگار کشیدن این نبود که می خوام سیگار بکشم یک حس بود...من آلرژی دارم به سیگار و دودش و تنها می تونم پیپ و تحمل کنم! بعد....! فیو!

lost-destiny

بقیشم یادم رفت!!! باشه برا بعد!

مهسا

خواستم بپرسم این یعنی چی ؟ (حالا اگه بشه می خوام چند تا نظر هم بدم ... مثلا روال مشخصی رو در نوشتن پست های انتقادی جدی تعریف کنید و روزانه هاتونو به مرور در قالب پی نوشت های اون پست ها بفرستید رو آنتن ! (اصطلاحا) ) فکر کنم فهمیدم یعنی چی. مثل همین کاری که خودت کردی دیگه. یه نقد توووووپ هم از نحوه ی استخدام آموزش و پرورش دارم. به محض اینکه وقت کنم تایپش می کنم. می دونی این نقدا رو از کجا میارم؟ این ترم یه درس 3 واحدی دارم. جامعه شناسی سازمانها. که درس خیلی خیلی خیلی سختیه. یعنی استادش خیلی سختگیره. البته استاد جالبیه. بعد از 6 ترم درس خوندن داره بهمون یاد میده که همه چیزو تحلیل کنیم. هر جلسه هم امتحان می گیره. جواب سوال هم اصلا واسش مهم نیست. مهم نحوه ی تحلیل ماست. یعنی چه طوری می تونیم از جوابمون دفاع کنیم. اون هدف فروشی کمیته امداد رو هم اون بهمون گفت.

مهسا

ممنون بایت نظراتی که گذاشتی ... من دقیقا موقع نوشتن دچار خودسانسوری میشم. توی برخوردهای روزانه هم همین طورم. هیچ وقت هیچ کس نمی فهمه من ناراحتم. از اون دسته آدمهایی هستم که بقیه اسمشو میزارن علی بی غم [زبان] ولی بعضی وقتا بیش از حد داغونم [نیشخند]

مهسا

این مرد هزار چهره خیلی باحاله ! منم مثل تو و آدم های بی فرهنگ بلند بلند می خندم. خیلی حال میده [خجالت]

مهسا

تو واقعا خجالت نکشیدی لینک منو گذاشتی لینک هفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااااااااااااااای ! وا مصیبتا ! [عصبانی][عصبانی][عصبانی] شوخی کردم بابا. چه فرقی می کنه. بیخیال

مهسا

راستی شما می تونی مثل نصف هم میهنان گرامیت نون رو توی نوشابه ترید (یا همون تیلیت خودمون) بکنی[زبان]

lost-destiny

[قهقهه][قهقهه][قهقهه]!!! نون تو نوشابه!!‌خیلی باحال گفتی! من از اون درس تحلیل مهسا خوشم اومد خوره منه!!!! باحال بود!!!

میلاد شیعه

سلام مهدی جون عیدت مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشی

lost-destiny

خشن شدی تازگی ها!!!![نیشخند][نیشخند]